ZVUKAŘINA

Detailní nabídku zvukového studia a zvukařských prací a např. i nabídku producentské výuky zpěvu a mluveného slova najdete na mých profesních stránkách www.nahravani.eu.

Zvuku jsem se věnoval už na střední škole (SPŠ sdělovací techniky v Praze), kde jsem vystudoval obor Obrazová a zvuková technika. Své zvukařské sebevzdělávání jsem prozatím zakončil v roce 2009 v britském Oxfordu, kde jsem absolvoval Diploma programme na SAE (School of Audio Engineering).

Pracoval jsem a pracuji nejen jako hudební zvukař (studio i koncertní zvučení, včetně velkých festivalů), ale také v dabingu (zejm. Studio Virtual) a v postprodukci. Za sebou mám mimo jiné také pracovní zkušenost v rádiu Svobodná Evropa jako zvukař živého vysílání.

Mám malé projektové nahrávací studio, které funguje i jako mobilní nahrávací studio. Natáčet je tedy možné například i ve zkušebnách kapel, na koncertech a podobně. K natáčení i mixu je k dispozici řada profesionálního HW i SW.

V oboru zvuku se také věnuji lektorské činnosti – vyučuji předmět Zvuk a multimédia v novém žádaném oboru Multimédia v ekonomické praxi na Vysoké škole ekonomické.

Neve_GenesysUnited_Islands_of_PragueFestival_Bazant_Pohoda

David Tomášek © 2013