ZPĚV A MUZIKA

MUZIKÁLY

< AKTUÁLNĚ >

17.1.2019 se v Českých Budějovicích uskutečnila premiéra nového muzikálu Zaslaná pošta autorů Vojtěcha Adamčíka, Jana Batysty a Jiřího Untermüllera na motivy knihy Terryho Pratchetta.

Je mi ctí ztvárňovat postavu hlavního padoucha Nadosaha Pozlátka a komplikovat tak život hlavnímu hrdinovi muzikálu – panu von Rostretovi. Hrajeme až do konce sezóny, slejujte web nebo Facebook muzikálu pro info a termíny.


< PŘEDCHOZÍ PROJEKTY >


25. března 2016 se po několikaměsíčním zkoušení odehrála v českobudějovickém Metropolu premiéra muzikálu Cyrano, kde mám to potěšení účinkovat – postupem času dokonce v několika rolích.11204948_1686572728285556_4121791322896263674_nplakat_cyr

Cyrano je původní český muzikál Vojtěcha Adamčíka (hudba) a Filipa Šinknera (texty písní) inspirovaný francouzskou divadelní hrou Edmonda Rostanda Cyrano z Bergeracu.

Jedná se o druhý muzikál oceněného skladatele Vojtěcha Adamčíka a jeho první spolupráci s textařem Filipem Šinknerem.

V létě 2017 jsme odehráli 41. reprízu – tentokrát na nádvoří Pardubického zámku, kde jsem měl opět možnost zhostit se jedné z hlavních rolí (Kristián de Neuvillette).

 


Tep královské krve - FináleTaké jsem měl tu čest účinkovat v jedné z hlavních rolí v muzikálu Tep královské krve. Od premiéry 21.3.2015 vidělo přestavení několik tisíc diváků.

Tep královské krve - Malíř na tržišti Během dvou sezón jsme si zahráli v pěkných pár divadlech či kulturních domech různých jihočeských měst, kde muzikál cestoval.

 


Momentálně se účastním příprav dalších dvou muzikálových projektů. Premiéra jednoho z nich se chystá na podzim 2018, ale podrobnosti zůstanou ještě chvilku v utajení 😉


NETRADIČNÍ VÝUKA ZPĚVU VE STUDIU

David Tomášek - ZpěvMoje nabídka pro pěvecké profíky i naprosté začátečníky – výuka zpěvu společně s nahráváním. Naučíte se zpívat nebo se ve zpěvu zdokonalíte a získáte i profesionální nahrávku. Podrobnosti na stránkách mého studia Zvuková chýše.

David Tomášek - Me, Steinway and sons...

David Tomášek © 2017