ZPĚV A MUZIKA

MUZIKÁLY, DIVADLO

< AKTUÁLNĚ >

Dne 25.6.2019 byl ohlášen vznik Hudebního divadla Ze:Mě s působištěm v Českých Budějovicích. Mám tu čest být členem tvůrčího týmu v pozici hlasového poradce.

Činnost Hudebního divadla Ze:Mě byla zahájena slavnostním koncertem Muzikálové GALA dne 25.9.2019. Jako první z chystaného repertoáru diváky čeká 28. a 29. února 2020 premiéra zbrusu nové inscenace úspěšného muzikálu Cyrano autorů Vojtěcha Adamčíka a Filipa Šinknera. Více informací na FB HDZ:M nebo v tiskové zprávě.


< PŘEDCHOZÍ PROJEKTY >


Muzikál Zaslaná pošta17.1.2019 se v Českých Budějovicích uskutečnila premiéra nového muzikálu Zaslaná pošta autorů Vojtěcha Adamčíka, Jana Batysty a Jiřího Untermüllera na motivy knihy Terryho Pratchetta.

Bylo mi ctí ztvárňovat postavu hlavního padoucha Nadosaha Pozlátka a komplikovat tak život hlavnímu hrdinovi muzikálu – panu von Rostretovi. Na fotografii Zdeňka Rosenthalera s Nikolou Ciprovou (v roli Sacharózy Rezámkové).


25. března 2016 se po několikaměsíčním zkoušení odehrála v českobudějovickém Metropolu premiéra muzikálu Cyrano, kde mám to potěšení účinkovat – postupem času dokonce v několika rolích.11204948_1686572728285556_4121791322896263674_nplakat_cyr

Cyrano je původní český muzikál Vojtěcha Adamčíka (hudba) a Filipa Šinknera (texty písní) inspirovaný francouzskou divadelní hrou Edmonda Rostanda Cyrano z Bergeracu.

Jedná se o druhý muzikál oceněného skladatele Vojtěcha Adamčíka a jeho první spolupráci s textařem Filipem Šinknerem.

V létě 2017 jsme odehráli 41. reprízu – tentokrát na nádvoří Pardubického zámku, kde jsem měl opět možnost zhostit se jedné z hlavních rolí (Kristián de Neuvillette).

 


Tep královské krve - FináleTaké jsem měl tu čest účinkovat v jedné z hlavních rolí v muzikálu Tep královské krve. Od premiéry 21.3.2015 vidělo přestavení několik tisíc diváků.

Tep královské krve - Malíř na tržišti Během dvou sezón jsme si zahráli v pěkných pár divadlech či kulturních domech různých jihočeských měst, kde muzikál cestoval.

 


HLASOVÉ PORADENSTVÍ PRO ZPĚV I MLUVENÉ SLOVO (Voice coaching/Vocal coaching)

NETRADIČNÍ VÝUKA ZPĚVU VE STUDIU

David Tomášek - ZpěvMoje nabídka pro pěvecké profíky i naprosté začátečníky – výuka zpěvu společně s nahráváním. Naučíte se zpívat nebo se ve zpěvu zdokonalíte a získáte i profesionální nahrávku. Podrobnosti na stránkách mého studia Zvuková chýše.

David Tomášek - Me, Steinway and sons...